Uğur Makinaları AŞ.’ ye İki Ödül  Birden..!

Brother  Avrupa tarafından Texprosess 2017 Fuarı ile aynı takvimde düzenlenen 37 ülke den 200’ün üzerinde brother temsilcisinin katıldığı Brother  2017 Ödül Töreninde iki ödül birden alan Uğur Tekstil Makinalarının Ödülleri Uğur Makine Genel Müdürü Temel Kamiloğlu tarafından Kabul edildi.

Özellikle Brother’ın yeni nesil düz dikiş makinesi  S7300 NEXİO ile en yüksek satış adetlerine ulaşan Uğur Tekstik Mak. AŞ. İkinci ödülüne  ise Avrupadaki en iyi satış organizasyonu seçilerek layık görüldü.

Ugur  Tekstil Makinaları Genel Müdürü Temel Kamiloğlu , Brother S7300 NEXİO ile yakaladıkları başarı ile ilgili olarak “ Türkiye Konfeksiyon pazarında hizmet veren firmalar arasında müşterileri için en iyi partner olmak için çalıştıklarını ve brother ile olan güçlü yenilikçi Teknolojik işbirlikleri sayesinde hedeflerinin bunu daha da ileriye taşımak olduğunu belirtti.”

Bilindiği gibi Brother Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Yeni Nesil Düz Dikiş Makinesi S7300 NEXİO ile Türkiye Pazarındaki Düz dikiş makinası anlayışını değiştirmiş,  Nexio nun yeni özellikleri sayesinde kullanıcılara sağladığı üretim performansını en üst düzeye taşımış idi.

br-odul

 

Facebook Like Button

marka butonlar

brother btn yamato btn   merrow btn macpi btn mitsubishi btn eastman btn schmetz btn

telefon

Contact  0212 495 00 00

mail  uguras@brothertr.com

facebook dark twitter dark youtube dark rss dark