EFKA

 

TEKNOLOJİ DEVİ MARKALARIN DİSTRİBÜTÖRÜ UĞUR TEKSTİL MAKİNALARI A.Ş ve  ALMAN MOTOR TEKNOLOJİ DEVİ EFKA GÜÇLERİN BİRLEŞTİRDİ.

ugur-haber-resim

Ugur A.Ş Elektronik Departmanı : Resim Soldan Sağa ( Murat Akgül , Gökhan Öktem , Cem Evren , Alihan Kara , Mehmet Gaga )

130 Yıldır Yenilikçi Motor ve Sürücü Teknolojileri Üretimi Yapan Efka Uzmanlığı

Uğur Tekstil Makinaları yıllara dayalı tecrubesi ile Alman Motor ve Teknoloji devi EFKA’nın satış organizasyonu görevini üstlendi.

Uğur Tekstil Makinaları Bünyesinde Ugur Teknik Ekip Lideri Alihan Kara ve Efka Ürün Satış Müdürü Cem Evren tarafından kurulan yeni Uğur Aş. Efka Elektronik Deparmanı ve Ugur Tekstil Mak. AŞ Uzman Teknik Elektronik ekibi üretimlerinde üstün efka motor teknolojilerini tercih eden firmalara teknik destek ve Efka Çözümleri sunmakta.

Reçme , Overlok ve Dikiş Otomasyon sistemlerinde Endüstri 4.0 uyumlu motor ve sürücü teknolojileri üretmekte olan EFKA tekstil endüstrisinde en çok tercih edilen uzun ömürlü ve güçlü motorlarını artık Ugur Makine güvencesi ile kullanıcıları ile buluşturuyor.

“Efka İle Geniş Uygulama Alanları için teknik bilgiye kısa yoldan ulaşın”

Avrupadaki üretim tesislerinde teknik ve bilimsel çalışmaların yanı sıra, teknik bilgi paylaşımına verdiği önem ile bilinen Alman Efka Motor , işletmenizi endüstri 4.0 seviyelerine taşımanıza olanak sağlayacak yenilikler ve arge çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Alman Motor Teknolojisi Efka Türkiye Distribütörü Uğur Tekstil Makinaları San ve Tic A.Ş olarak Satış ve Teknik servis ekibimiz ile sizlere mümkün olan en iyi hizmet ve desteği vermek için çalışacağız.

Sitemizi ziyaret etmek için: www.efka-tr.com

 

 

Uğur Makinaları AŞ.’ ye İki Ödül  Birden..!

Brother  Avrupa tarafından Texprosess 2017 Fuarı ile aynı takvimde düzenlenen 37 ülke den 200’ün üzerinde brother temsilcisinin katıldığı Brother  2017 Ödül Töreninde iki ödül birden alan Uğur Tekstil Makinalarının Ödülleri Uğur Makine Genel Müdürü Temel Kamiloğlu tarafından Kabul edildi.

Özellikle Brother’ın yeni nesil düz dikiş makinesi  S7300 NEXİO ile en yüksek satış adetlerine ulaşan Uğur Tekstik Mak. AŞ. İkinci ödülüne  ise Avrupadaki en iyi satış organizasyonu seçilerek layık görüldü.

Ugur  Tekstil Makinaları Genel Müdürü Temel Kamiloğlu , Brother S7300 NEXİO ile yakaladıkları başarı ile ilgili olarak “ Türkiye Konfeksiyon pazarında hizmet veren firmalar arasında müşterileri için en iyi partner olmak için çalıştıklarını ve brother ile olan güçlü yenilikçi Teknolojik işbirlikleri sayesinde hedeflerinin bunu daha da ileriye taşımak olduğunu belirtti.”

Bilindiği gibi Brother Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Yeni Nesil Düz Dikiş Makinesi S7300 NEXİO ile Türkiye Pazarındaki Düz dikiş makinası anlayışını değiştirmiş,  Nexio nun yeni özellikleri sayesinde kullanıcılara sağladığı üretim performansını en üst düzeye taşımış idi.

br-odul

 

Facebook Like Button

marka butonlar

brother btn yamato btn   merrow btn luck btn mitsubishi btn eastman btn schmetz btn

telefon

Contact  0212 495 00 00

mail  uguras@brothertr.com

facebook dark twitter dark youtube dark rss dark